indywidualne podejście.

Każda firma jest wyjątkowa i może posiadać specjalne – często niszowe – potrzeby. Dlatego warunki współpracy z Travel Manager są przedmiotem negocjacji po zapoznaniu się z Klientem, z jego oczekiwaniami, celami, potencjałem, strategią rozwoju. Czas każdego kryzysu o zasięgu globalnym czy lokalnym przynosi zawsze wiele zmian, ale dla nas aspekt historyczny zawsze pozostaje istotny.  Bez względu na rodzaj firmy (duża korporacja, SME, organizacja czy instytucja), optymalizacja bieżących i przyszłych planów powinna być oparta z uwzględnieniem analizy poprzednich danych i wpływu kryzysu na plany i wyniki. Dzięki temu możliwe jest wyciągnięcie wniosków i przygotowanie scenariuszy działania. 

Zakres współpracy z Travel Manager obejmuje kluczowe obszary z punktu widzenia optymalizacji kosztów i efektywności działania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: 

dopasowane warunki współpracy.

Na warunki współpracy i wynagrodzenia ma wpływ wiele złożonych czynników, dlatego nie przedstawiamy sztywnego cennika. Jednak pewne jest, że zawsze zależy nam na uzgodnieniu warunków współpracy na drodze rozmowy z Klientem, wzajemnego zrozumienia, a przede wszystkim rozsądku. Z pewnością optymalizacja kosztów podróży czy wsparcie naszych Klientów pod kątem wdrażania skutecznych działań na rynku polskim i na rynkach zagranicznych  jest naszym priorytetem.

nasi partnerzy.

Niesamowite marki

NextStep Journey to touroperator organizujący niezapomniane pobyty w kraju różnorodności, w której mimo wszystko dotrzesz nawet na koniec świata – Sri Lanka – to wyspa Cejlon, wyspa rozkoszy dla każdego zmysłu. NextStep Journey należy do grupy NextStep Ceylon Group założonej przez samego właściciela Amith Sumanapala. 

NextStep Journey jest oficjalnie certyfikowaną firmą „Safe & Secure”Destination Management Company na Sri Lance i jest upoważniona do obsługi turystów międzynarodowych. Jedynie podmioty, skontrolowane przez Władze ds. Rozwoju Turystyki Sri Lanki (SLTDA), na bazie gruntownego audytu środków zdrowia i bezpieczeństwa otrzymują certyfikację bezpieczeństwa, poświadczając zdolność do uczestnictwa  w całym łańcucha produktu turystycznego (hotele, restauracje etc.).

Priorytetem dla zespołu NextStep Journey – pasjonatów turystyki, jest kreowanie unikatowych wrażeń, które pozostają w pamięci każdego gościa na długie lata, na zawsze. Sprawdź Trip Advisor: travel manager

Zacznijmy współpracę.

Skuś się na nowy wymiar latania.

Wspieramy korporacje, firmy SME oraz organizacje w tworzeniu i wdrażaniu strategii. Z nami zaczniesz podróżować w innym wymiarze.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku.

0900 – 1700, UTC/GMT+2

contact@travelmanager.pl 

+48 572 435 787

ArtYKUŁY

© TRAVEL MANAGER. All rights reserved