dobre rozwiązania.

Świat awiacji, a w szczególności tajniki negocjacji z liniami lotniczymi najczęściej nie są objęte strategiami firm i korporacji. Twojej Firmie Travel Manager oferuje pomoc w obniżeniu całorocznych kosztów podróży służbowych czy wyjazdów incentive. Ponadto oferta Travel Manager obejmuje również inne obszary, co czyni ją atrakcyjną między innymi dla organizacji turystycznych czy na przykład touroperatorów z różnych stron świata. Zatem zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą

Nasza misja

optymalne podróżowanie.

Jesteśmy po to, by dzielić się wiedzą drugiej strony.

O nas

co nas wyróżnia.

Idea Travel Manager jest wynikiem obserwacji szeroko rozumianej branży lotniczej i turystycznej pod kątem handlowym jak i marketingowym. Dzięki wieloletniej współpracy z liniami lotniczymi, agentami podróży (TMC, touroperatorzy, OTA, konsolidatorzy i inni), organizacjami turystycznymi, zespół Travel Manager doskonale zna powiązania rynkowe. Doświadczenie i kompetencje, które teraz mogą być wykorzystane przez naszych klientów – korporacje, firmy SME, organizacje – żeby spojrzeć na zarządzanie podróżami z nowej perspektywy. Celem projektu Travel Manager jest zapewnienie usługi profesjonalnego travel managera posiadającego wszechstronną wiedzę lotniczą, w szczególności nastawioną na osiąganie korzystnych warunków we współpracy z liniami lotniczymi. Większość firm i korporacji nie przewiduje w swoich strukturach takiego stanowiska. Travel Manager wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom.

Travel Manager, dzięki branżowemu doświadczeniu w planowaniu globalnych strategii sprzedażowych i marketingowych z uwzględnieniem specyfik danych rynków i kultur, działań prosprzedażowych, prowadzeniu umów EMEA czy współpracy z ambasadami, kieruje swoją ofertę także do firm SME czy organizacji np. turystycznych oraz touroperatorów.

 

Słuchamy naszych klientów.

Nasz zespół to eksperci z łącznie 25-o letnim doświadczeniem w branży lotniczej w obszarze sprzedaży i marketingu. Praca u agenta handlingowego, przedstawiciela różnych linii lotniczych, samej linii lotniczej, zarządzanie content marketingiem to przykłady funkcji pełnionych przez członków zespołu. Rozumienie potrzeb klienta to klucz do sukcesu.

Optymalizujemy.

Różnorodne doświadczenie zawsze kreuje możliwość spojrzenia na to samo zagadnienie z różnej perspektywy. To rozumienie powiązań i w efekcie dostrzeganie obszarów i sposobów do optymalizacji. Globalny horyzont, a w jego ramach dopasowane strategie lokalne czy wielorynkowe oraz poszanowanie różnic kulturowych to kompetencje służące rozsądnej optymalizacji.

Korzystnie doradzamy.

Znajomość branży lotniczej oraz "travel" oznacza rozumienie potrzeb i efektywną współpracę z korporacjami, agentami podróży, podmiotami z obszaru MICE czy organizacjami turystycznymi. Ponadto pozwala identyfikować i rozumieć powiązania pomiędzy nimi i trafnie doradzać.

zacznijmy współpracę.

Warunki współpracy tworzymy wspólnie z klientem.

Wspieramy korporacje, firmy SME oraz organizacje w tworzeniu i wdrażaniu strategii. Z nami zaczniesz podróżować w innym wymiarze.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku.

0900 – 1700, UTC/GMT+2

contact@travelmanager.pl 

+48 572 435 787

ArtYKUŁY

© TRAVEL MANAGER. All rights reserved